Op de Kop | appartementen aan de Parkweg


Deze gebouwen aan de Parkweg/ Oranjelaan zijn in de periode van 2021-2023 gebouwd. Architectenbureau: Zaak van Inn. Uiteindelijk is het complex met een veel donkerdere steensoort gebouwd dan ontworpen, wat het minder vriendelijk doet ogen. In de zomer van 2023 is het gebouw door bewoners betrokken. Eind 2023 is door de gemeente de Parkweg hier deels opgeknapt. Jarenlang was hier een bouwplaats. Eind 2025 werd hier echter nog gewerkt en was de omgeving nog niet geheel ingericht. Alle foto's: (c) Allard Bijlsma.


2026

Het gebied rond de appartementen was in september nog steeds niet ingericht, waardoor het complex nog steeds een 'niet-af'-uitstraling heeft. Tegen het complex aan is 'een doosje' met woonstudio's en een fatbikewinkel geplaatst, waardoor van een deel van de bewoners het uitzicht is veranderd. Het onkruid groeit welig | september 2026. 


2025

Het huis aan de Oranjelaan, pal onder Op de Kop, heeft oktober 2025 een oude ANWB-wegwijzer op de oprit geplaatst. Het toch al drukke beeld hier, wordt daarmee nog iets drukker. Foto's: 31 oktober 2025.



2023

Situatie april-juni 2023

Situatie januari 2023

De steigers zijn verdwenen en de naam van het complex is nu zichtbaar. Opvallend is dat de blokken rechts met een andere (donkerder) steensoort zijn gebouwd dan het (oorspronkelijke) ontwerp laat zien. 

2022

Situatie begin december 2022, gezien vanaf het Noordplein. Zie ook het [ artikel ] in de sectie 'Planologische Missers'.

Situatie november 2022.

Situatie 23 februari 2022.

Dit complex is in de periode van 2021-2023 gebouwd. Architectenbureau: Zaak van Inn. Bron impressietekening: Gemeente Ede. Uiteindelijk is het complex met een veel donkerdere steensoort gebouwd, wat het minder vriendelijk doet ogen.